VIII Міжнародний
архітектурний форум

10 вересня 2019 / КИЇВ

Симона де Гейл

Симона де Гейл,
архітектор, засновник Simone de Gale Architects (Великобританія)

Тема: «Сила ритму, структури та повторення в архітектурі. Шлях до успішного проекту»

Професійний досвід:

Симона де Гейл є дипломованим архітектором, отримала освіту в Архітектурній школі Архітектурної Асоціації (Architectural Association School of Architecture) в Лондоні (Великобританія). Дідусь Симони був архітектором, а її родина працює в будівельній сфері в Лондоні. В 10 років Симона вже точно знала, що стане архітектором.

Сьогодні Симона де Гейл керує власною практикою Simone de Gale Architects. У 2017 році вона стала лауреатом премії Women in Construction Awards у Великобританії в номінації «Архітектор року».

Симона де Гейл була головним доповідачем щорічної меморіальної служби на честь пам'яті Стівена Лоуренса у Великобританії. Сьогодні вона виступає на відомих архітектурних форумах по всьому світу. Симона де Гейл була призначена головою комітету з аудиту та нагляду RIBA (Royal Institute of British Architects) у Великобританії в 2018 році.

Simone de Gale Architects

Simone de Gale Architects (SGA) – архітектурна студія, розташована в Лондоні (Великобританія). Її стиль заснований на роботі з теоретичними та математичними принципами, що перетворюють кожен проект у дослідження Ритму, Структури та Повторення форми й матеріалу. Інноваційне використання цих класичних правил архітектури визначає напрямок, відстань, час і використання простору.

SGA працює на міжнародній арені та реалізувала проекти у Великобританії, Хорватії, ОАЕ, США, Вірменії та інших країнах світу. Нещодавно компанія отримала проект вартістю 200 мільйонів фунтів стерлінгів на розробку генерального плану багатофункціонального мікрорайону в Тбілісі (Грузія).

Simone de Gale Architects