VIII Міжнародний
архітектурний форум

10 вересня 2019 / КИЇВ

Штеффен Зендлер

Штеффен Зендлер,
управляючий партнер, засновник Sendler & Company, FRICS (заслужений член Королівського інституту дипломованих оцінювачів), інженер/архітектор (Dipl.-Ing.)

Тема: «Індустрія 4.0. Впровадження й економічний ефект зелених технологій у сучасних проектах нерухомості»

Освіта й професійний досвід:

Штеффен Зендлер закінчив Університет Карлсруе (Німеччина) за спеціальністю економіка проектування та будівництва, дипломований інженер-архітектор.

Штеффен Зендлер має більш ніж 20-річний досвід управління міжнародними проектами в Німеччині, Росії, регіоні СНД та інших країнах світу.

У 2003 році Штеффен Зендлер приєднався до групи компаній Drees & Sommer в її штаб-квартирі в Штутгарті. З 2005 року він очолював російський підрозділ групи. Команда у складі більш ніж 200 співробітників під його керівництвом брала участь у реалізації проектів в Росії, СНД, а також в інших країнах світу.

З 2009 року Штеффен Зендлер був призначений керуючим партнером групи Drees & Sommer й очолив офіс компанії в Україні.

На початку 2018 року Штеффен Зендлер був призначений радою директорів Drees & Sommer керівником офісу в Берліні.

У 2018 році Штеффен Зендлер заснував власну компанію – Sendler & Company, яка надає підтримку клієнтам від ранньої ідеї до введення в експлуатацію об'єктів різних типів, таким чином допомагаючи у визначенні стратегії та рамок їх реалізації.

Ключові компетенції: стратегічне управління, організаційний консалтинг, мультиуправління проектами, управління розвитком, цифровізація, розумні рішення для містобудування та об'єктів нерухомості, стійка архітектура.

Штеффен Зендлер активно просуває інноваційні та стійкі рішення в сфері нерухомості та будівництва, включаючи рішення під ключ для комерційних, промислових проектів та проектів ДПП.

Sendler & Company

Sendler & Company – міжнародна команда з біль ніж 20-річним досвідом, яка надає послуги з управління проектами, консалтингу й інжинірингу. Основні компетенції – це управління, консалтинг, інжиніринг, а також індивідуальні комплексні рішення та різні моделі контрактів для всіх етапів проекту, починаючи від розробки його концепції та через успішну реалізацію до вводу в експлуатацію.