VIII Міжнародний
архітектурний форум

10 вересня 2019 / КИЇВ

Томас Шинко

Томас Шинко,
архітектор, директор, VASCONI ARCHITECTES (Франція)

Тема: «Архітектура перед обличчям третьої промислової революції»

Освіта й професійний досвід:

Томас Шинко вивчав архітектуру, інженерію та містобудування в Технологічному інституті Карлсруе в Німеччині, а також в архітектурних школах UP Belleville й Ecole de Paris Tolbiac у Франції.

З 2009 року Томас Шинко є главою міжнародного архітектурного бюро VASCONI ARCHITECTES. За цей період він розробив проекти нерухомості в різних країнах Європи та Азії. Серед численних проектів Томаса Шинко – Princess Grace Palace Hotel (52 066 кв.м) на острові Монако в Дубаї (ОАЕ); Національний центр водної екології Jiang Xin Zhou (150 000 кв.м) в Нанкіні (Китай); Міжнародний університет інформаційних технологій (60 000 кв.м) в Алмати (Казахстан); Melia Hotel (35 000 кв.м) в Алмати (Казахстан); штаб-квартира TDF з офісами, лабораторіями та центром обробки даних у Парижі (Франція); проект території та благоустрій виставки Expo 2017 в Астані (Казахстан); Технічна середня школа Gallieni (42 000 кв.м) в Тулузі (Франція) та багато інших.

Томас Шинко та VASCONI ARCHITECTES відомі на українському ринку завдяки участі в проекті багатофункціонального комплексу Metropole (80 000 кв.м), що будується в Києві.

Томас Шинко – французький представник Групи громадської охорони здоров'я Міжнародного союзу архітекторів, член Палати архітекторів й інженерів у Люксембурзі та Франції, Палати архітекторів землі Баден-Вюртемберга в Німеччині та Гонконгського інституту архітекторів у Китаї.

VASCONI ARCHITECTES

VASCONI ARCHITECTES – архітектурна студія зі штаб-квартирою в Парижі, з офісами в Люксембурзі, Гонконзі, Києві та Баку. Заснована Клодом Васконі в 1973 році, компанія значно розширилася під керівництвом головного архітектора та нинішнього власника Томаса Шинко.

За роки діяльності VASCONI ARCHITECTES встановила міцні відносини з деякими широко відомими міжнародними інжиніринговими компаніями й активно співпрацює з аналітичними центрами для створення стійкого, екологічного, енергоефективного та салютогенетичного підходу до проектування простору.

Портфоліо студії включає офісні, готельні та торговельні проекти, житлові будинки та дизайн інтер'єру, а також промислові будівлі, інфраструктурні проекти, очисні споруди та медичні установи.

Бюро VASCONI ARCHITECTES було удостоєно кількох міжнародних нагород, у тому числі Green Building Merit Award, FIABCI Prix d 'Excellence Award, Grand Prix d' Architecture Midi-Pyrenees Award, MIPIM Awards, SIMI Awards та інших.

У 2018 році бюро VASCONI ARCHITECTES розробило найбільшу багатофункціональну забудову в Києві – Metropole – й отримало за інноваційний дизайн і проект нагороду European Property Award у Лондоні.