VIII Міжнародний
архітектурний форум

10 вересня 2019 / КИЇВ

Юрій Кац

Юрій Кац,
керівник проектів Східної Європи компанії Eller + Eller Architekten (Німеччина)

Тема: «Нові робочі процеси – нові типології в архітектурі»

Освіта та професійний досвід:

Юрій Кац народився в 1974 році. Він вивчав архітектуру в Києві (Україна) та Дармштадті (Німеччина). До того як стати частиною команди Eller + Eller Architekten у Дюссельдорфі, він працював у декількох відомих бюро в Україні та Німеччині.

Юрій Кац є керівником проектів Східної Європи та відповідає за менеджмент і координацію всіх учасників проекту, активно сприяючи тому, щоб архітектура під маркою Made in Germany була більш широко представлена на міжнародній арені.

Крім цього, Юрій Кац активно працює над великими й комплексними проектами для німецьких концернів і девелоперів. На даний момент він бере участь у створенні сучасного офісного комплексу Innovationscampus Freimann у Мюнхені для великого австрійського інвестора й девелопера CA Immo.

Юрій Кац проводить лекції на теми будівництва та стійкості.

Eller + Eller Architekten

Eller + Eller Architekten – це унікальна команда, яка створює та проектує визначні будівлі та локації, що покращують життя людей.

Принципи компанії орієнтовані на культуру співробітництва та підтримки, а також можливість розширити кругозір і залучити таланти. Її ціллю є створення яскравих, стійких будівель, які виходять за рамки та набувають довготривалу цінність для користувача, суспільства та культури.

З моменту створення в 1964 році компанія Eller + Eller Architects отримала всебічні знання з багатьох аспектів будівництва – від ескізів до детального проектування, від управління будівництвом до загальних планувальних рішень. Компетенції компанії постійно розширюються завдяки тісному співробітництву з місцевими й іноземними партнерами, експертами та спеціалістами.

Eller + Eller Architects, маючи більш ніж 55-річний досвід роботи, приймала участь у ряді знакових проектів у Німеччині й за кордоном. Компанія формує, кидає виклик та змінює фізичне середовище – від генеральних планів, міських просторів та будівель до внутрішнього дизайну та стратегічного дизайну – з метою надати користувачу сильний, концептуальний і ретельно підготовлений проект, адаптований під конкретний контекст.