VIII Міжнародний
архітектурний форум

10 вересня 2019 / КИЇВ

Дмитро Аранчій

Дмитро Аранчій,
архітектор, засновник майстерні Dmytro Aranchii Architects

Освіта та професійний досвід:

Дмитро Аранчій отримав освіту у лондонській Архітектурній Асоціації за програмою Design Research Laboratory (AA DRL), КНУБА (Інформаційні технології в архітектурі) та КПІ (Комп’ютерні науки).

Автор книги «Алгоритмічні методи архітектурного формотворення», Дмитро також викладає на архітектурному факультеті КНУБА обчислювальну архітектуру, що на основі західного освітнього досвіду кидає виклики експериментальному проектуванню в Україні.

Dmytro Aranchii Architects

Архітектурна майстерня Dmytro Aranchii Architects працює у сфері архітектурного проектування та дизайну, є піонером обчислювальної архітектури в Україні. Роботи майстерні відзначаються міжнародними нагородами та публікаціями.

Dmytro Aranchii Architects використовує досягнення сучасної науки, впроваджує їх та розробляє новітні алгоритми у роботі над проектами для оптимізації функціональних, кошторисних и просторових якостей.

Серед останніх робіт майстерні Dmytro Aranchii Architects виокремлюються архітектурна система поведінкової збірки noMad (модульні роботи зі штучним інтелектом), проект адаптивного павільйону України, простір Знаковий Гай (Signature Garden) по вул. Мечникова у Києві, центральний офіс компанії «Фора», офіс продажу ЖК Поетика «Стала континуальність» та проект реновації галереї M17.