VIII Міжнародний
архітектурний форум

10 вересня 2019 / КИЇВ

Шимон Войцеховський

Шимон Войцеховський,
архітектор, співвласник, президент правління APA Wojciechowski (Польща)

Тема: «Перетворення промислових територій у живі міста. Ризики. Проблеми. можливості»

Освіта й професійний досвід:

Шимон Войцеховський – архітектор з більш ніж 30-річним досвідом роботи. Закінчив архітектурний факультет Варшавського політехнічного університету, є членом Регіональної палати архітекторів (Mazowieckiej Okręgowej Izby Architektów). З 1982 року Шимон Войцеховський почав працювати в студії APA (в даний час – APA Wojciechowski Sp. Z oo), в якій зараз займає посаду генерального директора. Багаторічний досвід у поєднанні з пристрастю до творчості та любов'ю до красивих форм дозволяє йому проектувати будівлі не тільки з унікальним дизайном й ефектними інтер'єрами, але й з широкою функціональністю.

Шимон Войцеховський є автором і співавтором багатьох відомих проектів, в тому числі офісних центрів White Square в Москві й Alchemy в Гданську, ТРЦ Galeria Malta в Познані та МФК EC Powisle в Варшаві, інноваційних парків UNIT.City в Києві та LvivTech.City у Львові, та інших.

Він є володарем численних нагород, у тому числі 1-е місце в конкурсі Forbes Professionals 2012, переможець в номінації «Архітектор року» двох премій – Commercial Real Estate Moscow Awards у 2010 році та CEE Real Estate Quality Awards у співпраці з Financial Times у 2009 році.