VIII Міжнародний
архітектурний форум

10 вересня 2019 / КИЇВ

Новини

2019

Сила архітектури: розкриваємо секрети успішних проектів на VIII Міжнародному архітектурному форумі

«Сила архітектури. Шлях до успішного проекту» – так звучить тема VIII Міжнародного архітектурного форуму, що проводиться виданням Commercial Property. Захід відбудеться 10 вересня 2019 року в Києві в Pochayna Event Hall (вул. Степана Бандери, 23). Реєстрація відкрита!

2018

Архітектура в епоху глобальних змін: підсумки VII Міжнародного архітектурного форуму

15 червня В2В-журнал Commercial Property в 7-й раз провів Міжнародний архітектурний форум, тема заходу цього року – «Архітектура в епоху глобальних змін».

Експерти з Іспанії, Польщі, Нідерландів, Великобританії, США й інших країн візьмуть участь в VII Міжнародному архітектурному форумі

Commercial Property запрошує на центральний В2В-захід в області архітектури в Україні – VII Міжнародний архітектурний форум, хедлайнерами якого стануть експерти з Іспанії, Польщі, Росії, Нідерландів, Великобританії, Литви та США.

Встигніть забронювати місце для своєї компанії на центральному архітектурному B2B-заході України!

Менш ніж за два тижні – 15 червня 2018 року – в Києві відбудеться Міжнародний архітектурний форум. У цьому році захід проводиться вже всьоме!

Оголошені перші учасники VII Міжнародного архітектурного форуму

Commercial Property, організатор VII Міжнародного архітектурного форуму «Архітектура в епоху глобальних змін», радий оголосити перших учасників ділової програми заходу.

VII Міжнародний архітектурний форум: запрошуємо до участі!

Commercial Property, організатор VII Міжнародного архітектурного форуму «Архітектура в епоху глобальних змін», запрошує взяти участь у діловій програмі даного заходу.