VIII Міжнародний
архітектурний форум

10 вересня 2019 / КИЇВ

Новини

2019

Архітектура, маркетинг і бренд компанії – досвід і проекти бюро SCHMIDHUBER на VIII Міжнародному архітектурному форумі

«Як трансформувати бренди в будівлі, а будівлі – в бренди» – так звучить тема хедлайнера VIII Міжнародного архітектурного форуму Андреаса Кінле, партнера компанії SCHMIDHUBER (Німеччина). Андреас Кінле, фахівець з 30-річним досвідом роботи в галузі архітектури та дизайну, а також розробці стратегій брендів і комунікацій для багатьох світових компаній, на прикладі проектів SCHMIDHUBER продемонструє значимість і взаємозв'язок архітектури будівлі та маркетингу компанії-замовника будівництва.

Мурат Табанлиоглу – хедлайнер VIII Міжнародного архітектурного форуму

Мурат Табанлиоглу – архітектор з Туреччини з 30-річним досвідом роботи, автор багатьох знакових проектів на чотирьох континентах світу, кілька разів отримував звання «Архітектор року» та входить до трійки найвпливовіших фігур, які сформували архітектуру Близького Сходу, – виступить на VIII Міжнародному архітектурному форумі 10 вересня 2019 року в Києві.

Що? Де? Коли? Говоримо про містобудівну політику та комплексний підхід до створення проектів нерухомості на VIII Міжнародному архітектурному форумі

Commercial Property запрошує архітекторів і дизайнерів, девелоперів й інвесторів, виробників та інших експертів ринку нерухомості взяти участь у діловій програмі VIII Міжнародного архітектурного форуму. У програмі заходу – виступи та презентації, дискусійні панелі та сase-марафон інновацій, експо-зона. Реєстрація на щорічний спеціалізований форум відкрита!

Сила архітектури: розкриваємо секрети успішних проектів на VIII Міжнародному архітектурному форумі

«Сила архітектури. Шлях до успішного проекту» – так звучить тема VIII Міжнародного архітектурного форуму, що проводиться виданням Commercial Property. Захід відбудеться 10 вересня 2019 року в Києві в Pochayna Event Hall (вул. Степана Бандери, 23). Реєстрація відкрита!

2018

Архітектура в епоху глобальних змін: підсумки VII Міжнародного архітектурного форуму

15 червня В2В-журнал Commercial Property в 7-й раз провів Міжнародний архітектурний форум, тема заходу цього року – «Архітектура в епоху глобальних змін».

Експерти з Іспанії, Польщі, Нідерландів, Великобританії, США й інших країн візьмуть участь в VII Міжнародному архітектурному форумі

Commercial Property запрошує на центральний В2В-захід в області архітектури в Україні – VII Міжнародний архітектурний форум, хедлайнерами якого стануть експерти з Іспанії, Польщі, Росії, Нідерландів, Великобританії, Литви та США.

Встигніть забронювати місце для своєї компанії на центральному архітектурному B2B-заході України!

Менш ніж за два тижні – 15 червня 2018 року – в Києві відбудеться Міжнародний архітектурний форум. У цьому році захід проводиться вже всьоме!

Оголошені перші учасники VII Міжнародного архітектурного форуму

Commercial Property, організатор VII Міжнародного архітектурного форуму «Архітектура в епоху глобальних змін», радий оголосити перших учасників ділової програми заходу.

VII Міжнародний архітектурний форум: запрошуємо до участі!

Commercial Property, організатор VII Міжнародного архітектурного форуму «Архітектура в епоху глобальних змін», запрошує взяти участь у діловій програмі даного заходу.