VIII Міжнародний
архітектурний форум

10 вересня 2019 / КИЇВ

Сила архітектури: розкриваємо секрети успішних проектів на VIII Міжнародному архітектурному форумі

«Сила архітектури. Шлях до успішного проекту» – так звучить тема VIII Міжнародного архітектурного форуму, що проводиться виданням Commercial Property. Захід відбудеться 10 вересня 2019 року в Києві в Pochayna Event Hall (вул. Степана Бандери, 23). Реєстрація відкрита!


Програма Форуму передбачає декілька форматів: виступи та презентації іноземних й українських експертів, які поділяться досвідом і знаннями в реалізації сучасних проектів, що відповідають вимогам часу; кейс-марафон – формат коротких презентацій технологічних розробок і нових матеріалів для створення та реалізації проектів нерухомості; панельні дискусії для обговорення найактуальніших питань в галузі архітектури.


Нововведення VIII Міжнародного архітектурного форуму – архітектурно-дизайнерський конкурс A&D: Competition, завдання якого – оцінити роботу та відзначити досягнення архітекторів і дизайнерів. Деталі будуть озвучені додатково. Слідкуйте за оновленнями!


З питань участі у діловій програмі Форуму, придбання квитків та спонсорства:


+38 063 641 53 18
y.adeyeva@c-p.com.ua


+38 099 932 85 46
i.nasilnyeva@c-p.com.ua


+38 097 265 04 36
v.sahno@c-p.com.ua


Міжнародний архітектурний форум / International Architecture Forum проводиться В2В-виданням Commercial Property з 2012 року. Щорічно захід збирає на своєму майданчику іноземних й українських архітекторів і дизайнерів, проектувальників, девелоперів, консультантів, виробників будівельних й оздоблювальних матеріалів, розробників технологічних рішень, представників юридичних фірм та галузевих організацій, органів влади, тощо. Міжнародний архітектурний форум – це площадка для обміну досвідом і знаннями, ознайомлення з новими трендами, матеріалами та технологіями для застосування в створенні об'єктів нерухомості, а також для налагодження ділових контактів. У різні роки в Форумі взяли участь такі відомі іноземні архітектурні бюро, як RMJM, Fuksas, Eller + Eller Architekten, Leslie Jones Architecture, Ingarden & Ewý Architects, Grande Solar, SPAZZIO design, The Buchan Group, Beyer Blinder Belle, T+T Design, John Fotiadis Architect, M+A Global Architects, YEAH, Kurylowicz & Associates, Fernando Mosca Architects, CloseUp Architects, MAXWAN, MLA+ та багато інших.