VIII Міжнародний
архітектурний форум

10 вересня 2019 / КИЇВ

Що? Де? Коли? Говоримо про містобудівну політику та комплексний підхід до створення проектів нерухомості на VIII Міжнародному архітектурному форумі

Commercial Property запрошує архітекторів і дизайнерів, девелоперів й інвесторів, виробників та інших експертів ринку нерухомості взяти участь у діловій програмі VIII Міжнародного архітектурного форуму. У програмі заходу – виступи та презентації, дискусійні панелі та сase-марафон інновацій, експо-зона. Реєстрація на щорічний спеціалізований форум відкрита!


VIII Міжнародний архітектурний форум відбудеться 10 вересня 2019 року в Pochayna Event Hall (вул. Степана Бандери, 23, Київ). Всі складові програми форуму будуть сконцентровані навколо головної теми – «Сила архітектури. Шлях до успішного проекту» .


В рамках дискусії «Що? Де? Коли? Комплексний підхід до створення проектів нерухомості» ми обговоримо резонансні та успішні проекти, як вони створювалися та реалізовувалися; порівняємо українські реалії та досвід зарубіжних учасників форуму; визначимо, які чинники можна вважати архітектурною формулою успіху та чи існує вона в принципі; поговоримо про стійкість проектів нерухомості, капіталізацію естетики та проектних рішень.


Дискусія «Діалог міста, девелопера, архітектора та громадськості» буде сконцентрована на питаннях, що стосуються містобудівної політики українських міст, культурі та відповідальності учасників девелоперського проекту, а також принципах і практиці взаємодії архітекторів і забудовників з громадськістю.


З питань участі у діловій програмі, будь ласка, звертайтеся:


+38 063 641 53 18
y.adeyeva@c-p.com.ua

+38 099 932 85 46
i.nasilnyeva@c-p.com.ua

+38 097 265 04 36
v.sahno@c-p.com.ua


Профільні компанії мають можливість стати партнерами окремих сесій Міжнародного архітектурного форуму, презентувати свою продукцію та послуги в експо-зоні.


Офіційний сайт: www.architecturedesign.com.ua.


Міжнародний архітектурний форум / International Architecture Forum проводиться В2В-виданням Commercial Property з 2012 року. Щорічно захід збирає на своєму майданчику українських й іноземних архітекторів і дизайнерів, проектувальників, девелоперів, консультантів, виробників будівельних і оздоблювальних матеріалів, розробників технологічних рішень, представників юридичних фірм та галузевих організацій, органів влади, тощо. Міжнародний архітектурний форум – це майданчик для обміну досвідом і знаннями, ознайомлення з новими трендами, матеріалами та технологіями для застосування в створенні об'єктів нерухомості, а також для налагодження ділових контактів. У різні роки в Форумі взяли участь такі відомі зарубіжні архітектурні бюро, як RMJM, Fuksas, Eller + Eller Architekten, Leslie Jones Architecture, Ingarden & Ewý Architects, Grande Solar, SPAZZIO design, The Buchan Group, Beyer Blinder Belle, T+T Design, John Fotiadis Architect, M+A Global Architects, YEAH, Kurylowicz & Associates, Fernando Mosca Architects, CloseUp Architects, MAXWAN, MLA+ та багато інших.