VIII Міжнародний
архітектурний форум

10 вересня 2019 / КИЇВ

Мурат Табанлиоглу – хедлайнер VIII Міжнародного архітектурного форуму


Мурат Табанлиоглу – архітектор з Туреччини з 30-річним досвідом роботи, автор багатьох знакових проектів на чотирьох континентах світу, кілька разів отримував звання «Архітектор року» та входить до трійки найвпливовіших фігур, які сформували архітектуру Близького Сходу, – виступить на VIII Міжнародному архітектурному форумі 10 вересня 2019 року в Києві.


«За рамками кордонів. Індивідуальність у проекті» – тема виступу спікера. Мурат Табанлиоглу стверджує, що найбільш успішні проекти, розроблені його бюро Tabanlıoğlu Architects (TA_), засновані на ретельному аналізі локації, її історичних, культурних, екологічних і соціальних факторах. Однак під індивідуальністю мається на увазі не тільки унікальність місця, але й людей, що проживають у цьому середовищі – ці два аспекти взаємопов'язані, коли мова йде про визначення індивідуальності архітектури проекту.


Мурат Табанлиоглу заснував бюро Tabanlıoğlu Architects у співпраці зі своїм батьком Хаяті Табанлиоглу в 1990 році. На даний момент офіси компанії представлені в Стамбулі (Туреччина), Нью-Йорку (США), Берліні (Німеччина), Лондоні (Великобританія), Дубаї (ОАЕ) та Досі (Катар). Штат бюро налічує понад 150 співробітників.


Мурат Табанлиоглу читає лекції в різних університетах, включаючи програму в Стамбульському університеті Біглі, та на багатьох міжнародних платформах.


Його національний і міжнародний внесок включає також роботу в якості члена журі різних премій, серед яких AIA, WAF, Aga Khan Award for Architecture.


Багато з проектів, розроблених бюро Tabanlıoğlu Architects, стали лауреатами відомих міжнародних конкурсів у галузі архітектури. Наприклад, проекти ЖК Loft Gardens і Міжнародного аеропорту Бодрума отримали нагороди в премії RIBA International Awards в 2011 і 2013 роках, а Державна бібліотека Beyazit стала фіналістом конкурсів Mies Van Der Rohe Awards в 2017 році й Aga Khan Architecture Awards в 2019 році.


Також Мурат Табанлиоглу виступає куратором виставок і створює різні інсталяції, які були представлені на London Design Festival, Milan Design Week, London Design Biennale, Dubai Design Week та інших заходах.VIII Міжнародний архітектурний форум відбудеться 10 вересня 2019 року в Pochayna Event Hall (вул. Степана Бандери, 23, Київ). Всі складові програми форуму будуть сконцентровані навколо головної теми – «Сила архітектури. Шлях до успішного проекту». Програма Форуму передбачає декілька форматів: виступи та презентації закордонних й українських експертів; сase-марафон – формат коротких презентацій технологічних розробок і нових матеріалів для створення та реалізації проектів нерухомості; панельні дискусії «Що? Де? Коли? Комплексний підхід до створення проектів нерухомості» та «Діалог міста, девелопера, архітектора та громадськості».


Commercial Property запрошує Вас приєднатися до VIII Міжнародному архітектурного форуму!


Вартість квитка: 4000 грн. (ціна дійсна до 30 серпня).


З питань участі та відвідування Форуму, будь ласка, звертайтеся:


+38 063 641 53 18
y.adeyeva@c-p.com.ua

+38 099 932 85 46
i.nasilnyeva@c-p.com.ua

+38 097 265 04 36
v.sahno@c-p.com.ua


За новинами про Форум стежте на порталі www.commercialproperty.ua та сторінці Commercial Property в мережі Facebook.


Офіційний сайт заходу: www.architecturedesign.com.ua.