VIII Міжнародний
архітектурний форум

10 вересня 2019 / КИЇВ

Нові типології в архітектурі – досвід і прогнози від Eller + Eller Architekten на VIII Міжнародному архітектурному форумі


«На сьогоднішній день у зв'язку з глобальними процесами діджиталізації змінилися радикально не тільки робочі процеси, а й соціальна структура суспільства. Це висуває нові виклики в архітектурі. Йдеться про трансформацію просторів і створення абсолютно нових типологій, які будуть відповідати сучасним процесам у суспільстві», – каже хедлайнер VIII Міжнародного архітектурного форуму Юрій Кац, керівник проектів Східної Європи компанії Eller + Eller Architekten (Німеччина). Експерт впевнений, що сила архітектури та шлях до успішного проекту – це розуміння сучасних суспільних процесів та їх інтеграція в архітектуру, тому сьогодні не форма слідує за функцією, але архітектура – за культурою. Запрошуємо відвідати виступ Юрія Каца «Нові робочі процеси – нові типології в архітектурі» 10 вересня в Києві!


Юрій Кац вивчав архітектуру в Києві (Україна) та Дармштадті (Німеччина). До того як стати частиною команди Eller + Eller Architekten у Дюссельдорфі, він працював у декількох відомих бюро в Україні та Німеччині. Юрій Кац є керівником проектів Східної Європи та відповідає за менеджмент і координацію всіх учасників проекту. Крім цього, він активно працює над великими та комплексними проектами для німецьких концернів і девелоперів, а в даний момент бере участь у створенні сучасного офісного комплексу Innovationscampus Freimann у Мюнхені для відомого австрійського інвестора й девелопера CA Immo. Юрій Кац проводить лекції на теми будівництва та стійкості.


VIII Міжнародний архітектурний форум відбудеться 10 вересня 2019 року в Pochayna Event Hall (вул. Степана Бандери, 23, Київ). Усі складові програми форуму будуть сконцентровані навколо головної теми – «Сила архітектури. Шлях до успішного проекту». Програма Форуму передбачає декілька форматів: виступи та презентації закордонних й українських експертів; сase-марафон – формат коротких презентацій технологічних розробок і нових матеріалів для створення та реалізації проектів нерухомості; панельні дискусії «Що? Де? Коли? Комплексний підхід до створення проектів нерухомості» та «Діалог міста, девелопера, архітектора та громадськості».


З питань участі та відвідування Форуму, будь ласка, звертайтеся:


e-mail: y.adeyeva@c-p.com.ua, i.nasilnyeva@c-p.com.ua, v.sahno@c-p.com.ua;


тел .: +38 (044) 592 12 26, 592 12 29.


За новинами про Форум стежте на порталі www.commercialproperty.ua та сторінці Commercial Property в мережі Facebook.


Офіційний сайт заходу: www.architecturedesign.com.ua.