VIII Міжнародний
архітектурний форум

10 вересня 2019 / КИЇВ

Архітектура перед обличчям третьої промислової революції


VASCONI ARCHITECTES – міжнародна студія, яка активно працює в напрямку сталого, екологічного та енергоефективного підходу до проектування нерухомості, удостоєна низкою нагород, в тому числі MIPIM Awards, European Property Award, Green Building Merit Award, FIABCI Prix d 'Excellence Award та інших. Вже 10 вересня Томас Шинко, архітектор і директор VASCONI ARCHITECTES, виступить на VIII Міжнародному архітектурному форумі в Києві. Запрошуємо відвідати його презентацію «Архітектура перед обличчям третьої промислової революції»!


Томас Шинко каже: «Все більша кількість фактів свідчать про те, що індустріальна епоха, заснована на викопному паливі, відходить в минуле, і що Земля стикається з дестабілізуючою зміною клімату. Однак наші суспільства відмовляються визнати реальність ситуації та прийняти необхідність змін». Він звертає увагу, що щоденні новини про великі екологічні катастрофи – це попередження того, що в бажанні підтримувати економічний двигун людство готове на ще більш ризиковані дії, навіть якщо це означає руйнування екосистем. Тому необхідний перехід від економіки, заснованої на викопному паливі, до нової стійкої економіки, що базується на відновлюваних джерелах енергії. «Архітектура стане рушійною силою для наших суспільств, для економічного зростання та захисту навколишнього середовища. Архітектура – єдина дисципліна, яка працює в якості посередника та передбачає плавний перехід у нову еру третьої промислової революції», – вважає Томас Шинко.


Томас Шинко вивчав архітектуру, інженерію та містобудування в Німеччині та Франції. З 2009 року він є головою міжнародного архітектурного бюро VASCONI ARCHITECTES. За цей період Томас Шинко розробив проекти нерухомості в різних країнах Європи й Азії, серед яких – Princess Grace Palace Hotel у Дубаї (ОАЕ), Національний центр водної екології Jiang Xin Zhou в Нанкіні (Китай), Міжнародний університет інформаційних технологій в Алмати (Казахстан), Melia Hotel в Алмати (Казахстан), штаб-квартира TDF з офісами, лабораторіями та центром обробки даних у Парижі (Франція), проект території та благоустрій виставки Expo 2017 Астані (Казахстан) і багато інших.


VASCONI ARCHITECTES – архітектурна студія зі штаб-квартирою в Парижі, з офісами в Люксембурзі, Гонконзі, Києві та Баку. Портфоліо студії включає офісні, готельні та торговельні будівлі, житлові будинки та дизайн інтер'єру, а також промислові будівлі, інфраструктурні проекти, очисні споруди та медичні установи.


Томас Шинко і VASCONI ARCHITECTES відомі на українському ринку за участю в проекті багатофункціонального комплексу Metropole, що будується в Києві.


VIII Міжнародний архітектурний форум на тему «Сила архітектури. Шлях до успішного проекту» відбудеться 10 вересня 2019 року. Місце проведення – Pochayna Event Hall (вул. Степана Бандери, 23, Київ), час – з 9-00 до 18-30, Cocktail Talk до 21-00.


З питань реєстрації на Форум, будь ласка, звертайтеся:


тел.: +38 (044) 592 12 29


e-mail: y.adeyeva@c-p.com.ua, i.nasilnyeva@c-p.com.ua, v.sahno@c-p.com.ua


За новинами про Форум стежте на порталі www.commercialproperty.ua та сторінці Commercial Property в мережі Facebook.


Офіційний сайт заходу: www.architecturedesign.com.ua.


Форум проходить за підтримки: «Ліконд», MDT GROUP, Schüco, MOSS Décor, Pochayna Event Hall, KARPATIKA, CP School.