VIII Міжнародний
архітектурний форум

10 вересня 2019 / КИЇВ

Крістофер Голдман Вард – учасник VIII Міжнародного архітектурного форуму з Італії


MaxMara Fashion Group, LIU·JO, OroVivo, Miroglio Fashion Group, Candida Fashion, Lanificio Cerruti – лише декілька компаній модної індустрії, що входять до списку клиєнтів студії Christopher Ward Studio (Італія), засновником якої є дизайнер Крістофер Голдман Вард. Темі дизайну в світі fashion-ритейлу буде присвячений його виступ на VIII Міжнародному архітектурному форумі, який відбудеться 10 вересня.


Крістофер Голдман Вард навчався в Міланському технічному університеті (Італія), удосконалив свої навички завдяки співпраці з міжнародними студіями Joe Colombo Studio, Duccio Grassi Architects й іншими. Крістофер Голдман Вард любить дизайн і всі його прояви – від розробки окремих предметів до архітектури, проте особливий інтерес викликає галузь модного ритейлу та дизайн інтер'єрів.


Колектив Christopher Ward Studio складається з молодих професійних архітекторів, які працюють в офісі компанії в місті Реджо-Емілія (Італія), надаючи послуги по всьому світу.


Ключові принципи компанії Christopher Ward Studio – креативність, радість, технічність, ефективність і повне задоволення клієнта. Роботи студії досягають унікального балансу застосовуваних матеріалів, настрою та креату.


VIII Міжнародний архітектурний форум на тему «Сила архітектури. Шлях до успішного проекту» відбудеться 10 вересня 2019 року. Місце проведення – Pochayna Event Hall (вул. Степана Бандери, 23, Київ), час – з 9-00 до 18-30, Cocktail Talk до 21-00.


З питань реєстрації на Форум, будь ласка, звертайтеся:


тел.: +38 (044) 592 12 29


e-mail: y.adeyeva@c-p.com.ua, i.nasilnyeva@c-p.com.ua, v.sahno@c-p.com.ua


За новинами про Форум стежте на порталі www.commercialproperty.ua та сторінці Commercial Property в мережіFacebook.


Форум проходить за підтримки: «Ликонд», MDT GROUP, Schüco, MOSS Décor, «Баумит Украина», >Pochayna Event Hall, KARPATIKA, CP School.