VIII Міжнародний
архітектурний форум

10 вересня 2019 / КИЇВ

ПАРТНЕРИ ТА СПОНСОРИ 2019

KARPATIKA – натуральна мінеральна вода, яка видобувається та турботливо розливається в одному з найчистіших та найвідоміших рекреаційних регіонів Карпат – Трускавцi. Цей регіон славиться цілющими джерелами мінеральних вод. Навколишнє середовище – ландшафтний заповідник, неторкані ліси Карпат, які забезпечують 100% екологічність та натуральність води KARPATIKA.

Освітній партнер

CP School – освітня платформа від команди Commercial Property, єдиного В2В-видання на ринку комерційної нерухомості України. В рамках школи пропонуються різні освітні формати: майстер-класи та семінари, короткострокові курси й інтенсиви, довгострокові програми з девелопменту, проперті-тури та бізнес-поїздки. Завдяки цьому кожен може знайти той формат, який відповідає його спеціалізації та цілям – отримання нових знань і навичок, підвищення кваліфікації, професійне зростання та просування по кар'єрних сходах.

MDT – дистриб'ютор інноваційних матеріалів і рішень для комерційних і бізнес інтер'єрів. Ми пропонуємо покриття для підлоги, акустичні системи, підвісні стелі, фальшполи та перегородки від провідних світових виробників. Прямі контакти з 40 заводами-виробниками дозволяють нам надавати максимально вигідні умови своїм клієнтам.

Компанія «ЛІКОНД», офіційний дистриб'ютор DAIKIN в Україні, успішно працює на кліматичному ринку України більше 18 років, поставляючи широкий спектр обладнання від світових лідерів у виробництві кліматичної техніки – корпорацій DAIKIN (Японія) та HOVAL (Ліхтенштейн). Це системи кондиціонування повітря, вентиляції й опалення, теплові насоси та холодильне обладнання для будівель та приміщень житлового, громадського, комерційного та промислового призначення. «ЛІКОНД» здійснює підбір обладнання, консультації, пуско-налагоджувальні роботи, гарантійне та сервісне обслуговування обладнання, навчання спеціалістів.

Інтерактивне простір POCHAYNA EVENT HALL – інноваційний комплекс з сучасними технологічними можливостями для створення яскравих заходів і подій! POCHAYNA EVENT HALL – це більше, ніж локація площею 3600 кв.м. Вона включає в себе 3 унікальних і різнобічних зали для проведення концертів, фестивалів, конференцій, тренінгів, корпоративів, банкетів місткістю від 50 до 3000 чоловік; 4 конференц-кімнати для презентацій, переговорів, внутрішніх заходів, офіційних обідів, розрахованих на 10-60 осіб; відкриту терасу з футуристичними муралами для поціновувачів свіжого повітря й особливої атмосфери.

Архітектурне бюро Tabanlıoğlu Architects (TA_) було засноване в 1990 році Муратом Табанлиоглу та його батьком Хаяті Табанлиоглу; Мелкан Гюрсель приєдналася до компанії як партнер у 1995 році.
Сьогодні Tabanlıoglu Architects – всесвітньо відоме бюро та переможець численних премій – розробляє проекти на чотирьох континентах. Беручи до уваги унікальність місця й індивідуальність вимог, воно створює інноваційні, ефективні й економічно вигідні проекти в різних секторах: оперні театри та бібліотеки, арени, аеропорти та вокзали, а також комерційні, житлові та промислові будівлі.
На даний момент штат бюро налічує понад 150 співробітників в офісах у Стамбулі (Туреччина), Нью-Йорку (США), Берліні (Німеччина), Лондоні (Великобританія), Дубаї (ОАЕ) та Досі (Катар).

Декоративний партнер

Озеленення і декорування інтер’єрів натуральним стабілізованим мохом і стабілізованими рослинами не потребуючих полива і обслуговування. Наш багатолітній досвід в озелененні інтер’єрів допомагає втілювати найсміливіші рішення архітекторів і дизайнерів.

SCHMIDHUBER – один із провідних у світі фахівців з бренд-комунікацій з більш ніж 30-річним досвідом роботи. 90 дизайнерів, стратегів і маркетологів компанії розробляють індивідуальні рішення для клієнтів різних бізнес-галузей. Агентство SCHMIDHUBER об'єднує творчі ресурси, що працюють за трьома основними напрямками: індивідуальність (корпоративний дизайн, стратегія бренду, демонстрація бренду, ін.), простір (архітектура, дизайн, просторовий зв'язок, ін.), досвід (інтерактивні вітрини, роуд-шоу, ін.). Ваш бренд – це наше джерело натхнення!

VASCONI ARCHITECTES – архітектурна студія зі штаб-квартирою в Парижі, з офісами в Люксембурзі, Гонконзі, Києві та Баку. Заснована Клодом Васконі в 1973 році, компанія значно розширилася під керівництвом головного архітектора та нинішнього власника Томаса Шинко. Портфоліо студії включає офісні, готельні та торговельні проекти, житлові будинки та дизайн інтер'єру, а також промислові будівлі, інфраструктурні проекти, очисні споруди та медичні установи. Бюро VASCONI ARCHITECTES було удостоєно кількох міжнародних нагород, у тому числі Green Building Merit Award, FIABCI Prix d 'Excellence Award, Grand Prix d' Architecture Midi-Pyrenees Award, MIPIM Awards, SIMI Awards та інших.

Sendler & Company – міжнародна команда з біль ніж 20-річним досвідом, яка надає послуги з управління проектами, консалтингу й інжинірингу. Основні компетенції – це управління, консалтинг, інжиніринг, а також індивідуальні комплексні рішення та різні моделі контрактів для всіх етапів проекту, починаючи від розробки його концепції та через успішну реалізацію до вводу в експлуатацію.

ПАРТНЕРИ 2012-2018

МЕДІАПАРТНЕРИ 2019

МЕДІАПАРТНЕРИ 2012-2018