VIII Міжнародний
архітектурний форум

10 вересня 2019 / КИЇВ

ПАРТНЕРИ ТА СПОНСОРИ 2019

KARPATIKA – натуральна мінеральна вода, яка видобувається та турботливо розливається в одному з найчистіших та найвідоміших рекреаційних регіонів Карпат – Трускавцi. Цей регіон славиться цілющими джерелами мінеральних вод. Навколишнє середовище – ландшафтний заповідник, неторкані ліси Карпат, які забезпечують 100% екологічність та натуральність води KARPATIKA.

Освітній партнер

CP School – освітня платформа від команди Commercial Property, єдиного В2В-видання на ринку комерційної нерухомості України. В рамках школи пропонуються різні освітні формати: майстер-класи та семінари, короткострокові курси й інтенсиви, довгострокові програми з девелопменту, проперті-тури та бізнес-поїздки. Завдяки цьому кожен може знайти той формат, який відповідає його спеціалізації та цілям – отримання нових знань і навичок, підвищення кваліфікації, професійне зростання та просування по кар'єрних сходах.

MDT – дистриб'ютор інноваційних матеріалів і рішень для комерційних і бізнес інтер'єрів. Ми пропонуємо покриття для підлоги, акустичні системи, підвісні стелі, фальшполи та перегородки від провідних світових виробників. Прямі контакти з 40 заводами-виробниками дозволяють нам надавати максимально вигідні умови своїм клієнтам.

Компанія «ЛІКОНД», офіційний дистриб'ютор DAIKIN в Україні, успішно працює на кліматичному ринку України більше 18 років, поставляючи широкий спектр обладнання від світових лідерів у виробництві кліматичної техніки – корпорацій DAIKIN (Японія) та HOVAL (Ліхтенштейн). Це системи кондиціонування повітря, вентиляції й опалення, теплові насоси та холодильне обладнання для будівель та приміщень житлового, громадського, комерційного та промислового призначення. «ЛІКОНД» здійснює підбір обладнання, консультації, пуско-налагоджувальні роботи, гарантійне та сервісне обслуговування обладнання, навчання спеціалістів.

Schüco є одним з провідних постачальників високоякісних віконних, дверних і фасадних систем з алюмінію, ПВХ і сталі. Мільйони продуктів Schüco використовуються по всьому світу і відповідають найвищим вимогам щодо дизайну, комфорту, безпеки та енергоефективності.
Продукція Schüco розробляється з урахуванням потреб архітекторів, будівельників й інвесторів. Для реалізації складних проектів в стислі терміни та в рамках бюджету Schüco пропонує передові рішення, індивідуальні спеціалізовані конструкції та комплексні послуги. Нашою метою є точне планування, ефективне будівництво та дотримання екологічних стандартів.

Інтерактивне простір POCHAYNA EVENT HALL – інноваційний комплекс з сучасними технологічними можливостями для створення яскравих заходів і подій! POCHAYNA EVENT HALL – це більше, ніж локація площею 3600 кв.м. Вона включає в себе 3 унікальних і різнобічних зали для проведення концертів, фестивалів, конференцій, тренінгів, корпоративів, банкетів місткістю від 50 до 3000 чоловік; 4 конференц-кімнати для презентацій, переговорів, внутрішніх заходів, офіційних обідів, розрахованих на 10-60 осіб; відкриту терасу з футуристичними муралами для поціновувачів свіжого повітря й особливої атмосфери.

Декоративний партнер

Озеленення і декорування інтер’єрів натуральним стабілізованим мохом і стабілізованими рослинами не потребуючих полива і обслуговування. Наш багатолітній досвід в озелененні інтер’єрів допомагає втілювати найсміливіші рішення архітекторів і дизайнерів.

SCHMIDHUBER – один із провідних у світі фахівців з бренд-комунікацій з більш ніж 30-річним досвідом роботи. 90 дизайнерів, стратегів і маркетологів компанії розробляють індивідуальні рішення для клієнтів різних бізнес-галузей. Агентство SCHMIDHUBER об'єднує творчі ресурси, що працюють за трьома основними напрямками: індивідуальність (корпоративний дизайн, стратегія бренду, демонстрація бренду, ін.), простір (архітектура, дизайн, просторовий зв'язок, ін.), досвід (інтерактивні вітрини, роуд-шоу, ін.). Ваш бренд – це наше джерело натхнення!

VASCONI ARCHITECTES – архітектурна студія зі штаб-квартирою в Парижі, з офісами в Люксембурзі, Гонконзі, Києві та Баку. Заснована Клодом Васконі в 1973 році, компанія значно розширилася під керівництвом головного архітектора та нинішнього власника Томаса Шинко. Портфоліо студії включає офісні, готельні та торговельні проекти, житлові будинки та дизайн інтер'єру, а також промислові будівлі, інфраструктурні проекти, очисні споруди та медичні установи. Бюро VASCONI ARCHITECTES було удостоєно кількох міжнародних нагород, у тому числі Green Building Merit Award, FIABCI Prix d 'Excellence Award, Grand Prix d' Architecture Midi-Pyrenees Award, MIPIM Awards, SIMI Awards та інших.

Sendler & Company – міжнародна команда з біль ніж 20-річним досвідом, яка надає послуги з управління проектами, консалтингу й інжинірингу. Основні компетенції – це управління, консалтинг, інжиніринг, а також індивідуальні комплексні рішення та різні моделі контрактів для всіх етапів проекту, починаючи від розробки його концепції та через успішну реалізацію до вводу в експлуатацію.

Eller + Eller Architekten – це унікальна команда, яка створює та проектує визначні будівлі та локації, що покращують життя людей. Eller + Eller Architects, маючи більш ніж 55-річний досвід роботи, приймала участь у ряді знакових проектів у Німеччині й за кордоном. Принципи компанії орієнтовані на культуру співробітництва та підтримки, а також можливість розширити кругозір і залучити таланти. Її ціллю є створення яскравих, стійких будівель, які виходять за рамки та набувають довготривалу цінність для користувача, суспільства та культури.

Simone de Gale Architects (SGA) – архітектурна студія, розташована в Лондоні (Великобританія). Її стиль заснований на роботі з теоретичними та математичними принципами, що перетворюють кожен проект в дослідження Ритму, Структури та Повторення форми та матеріалу. Інноваційне використання цих класичних правил архітектури визначає напрямок, відстань, час і використання простору. SGA працює на міжнародній арені – компанія розробляла проекти в Великобританії, Грузії, Хорватії, Об'єднаних Арабських Еміратах, США, Вірменії та інших країнах світу.

Технічний партнер

Ticketforevent – це online-сервіс з продажу квитків, який дає можливість організатору заходу автоматизувати реєстрацію відвідувачів, приймати оплату і забезпечувати їх квитками і бейджами. Ticketforevent підходить для організації заходу будь-якого масштабу та формату. Ticketforevent – ваш персональний помічник у світі event-індустрії.

Компанія «Бауміт Україна» – дочірнє підприємство австрійського холдингу Schmid Industrieholding, спеціалізується на виробництві сухих будівельних сумішей, постачанні матеріалів для декоративного оздоблення фасадів, тощо. Рішення від Baumit дають можливість надати кожному будинку унікального характеру шляхом вибору якісного матеріалу, структури, форми та кольору.

APA Wojciechowski пропонує повний спектр дизайнерського, архітектурного, інженерного проектування. Спектр послуг: перевірка придатності території для будівництва об'єкта, підготовка початкової концепції, виконання повного комплексу проектних робіт для об'єктів різного функціонального призначення, отримання висновків та погоджень, сертифікація «зелених будівель» за міжнародними стандартами BREEAM і LEED, підготовка тендерної документації, авторський нагляд за будівництвом.

Christopher Ward Studio надає клієнтам повноцінний супровід, починаючи від брифінгу й до досягнення кінцевого результату, включаючи клієнтський аналіз і дослідження ринку, інжиніринг та будівельний нагляд, ін. Першими клієнтами студії були компанії MaxMara Fashion Group, Canali spa, Guru, Autason. Сьогодні Christopher Ward Studio співпрацює з LIU·JO, Aniyeby, OroVivo, Miroglio Fashion Group, Candida Fashion, Shamsi Family (Dalydress), Lanificio Cerruti. Колектив Christopher Ward Studio складається з молодих професійних архітекторів, які працюють в офісі компанії в місті Реджо-Емілія (Італія), надаючи послуги по всьому світу.

ПАРТНЕРИ 2012-2018

МЕДІАПАРТНЕРИ 2019

МЕДІАПАРТНЕРИ 2012-2018