VIII Міжнародний
архітектурний форум

10 вересня 2019 / КИЇВ

ПАРТНЕРИ ТА СПОНСОРИ 2019

KARPATIKA – натуральна мінеральна вода, яка видобувається та турботливо розливається в одному з найчистіших та найвідоміших рекреаційних регіонів Карпат – Трускавцi. Цей регіон славиться цілющими джерелами мінеральних вод. Навколишнє середовище – ландшафтний заповідник, неторкані ліси Карпат, які забезпечують 100% екологічність та натуральність води KARPATIKA.

Освітній партнер

CP School – освітня платформа від команди Commercial Property, єдиного В2В-видання на ринку комерційної нерухомості України. В рамках школи пропонуються різні освітні формати: майстер-класи та семінари, короткострокові курси й інтенсиви, довгострокові програми з девелопменту, проперті-тури та бізнес-поїздки. Завдяки цьому кожен може знайти той формат, який відповідає його спеціалізації та цілям – отримання нових знань і навичок, підвищення кваліфікації, професійне зростання та просування по кар'єрних сходах.

MDT – дистриб'ютор інноваційних матеріалів і рішень для комерційних і бізнес інтер'єрів. Ми пропонуємо покриття для підлоги, акустичні системи, підвісні стелі, фальшполи та перегородки від провідних світових виробників. Прямі контакти з 40 заводами-виробниками дозволяють нам надавати максимально вигідні умови своїм клієнтам.

Компанія «ЛІКОНД», офіційний дистриб'ютор DAIKIN в Україні, успішно працює на кліматичному ринку України більше 18 років, поставляючи широкий спектр обладнання від світових лідерів у виробництві кліматичної техніки – корпорацій DAIKIN (Японія) та HOVAL (Ліхтенштейн). Це системи кондиціонування повітря, вентиляції й опалення, теплові насоси та холодильне обладнання для будівель та приміщень житлового, громадського, комерційного та промислового призначення. «ЛІКОНД» здійснює підбір обладнання, консультації, пуско-налагоджувальні роботи, гарантійне та сервісне обслуговування обладнання, навчання спеціалістів.

Інтерактивне простір POCHAYNA EVENT HALL – інноваційний комплекс з сучасними технологічними можливостями для створення яскравих заходів і подій! POCHAYNA EVENT HALL – це більше, ніж локація площею 3600 кв.м. Вона включає в себе 3 унікальних і різнобічних зали для проведення концертів, фестивалів, конференцій, тренінгів, корпоративів, банкетів місткістю від 50 до 3000 чоловік; 4 конференц-кімнати для презентацій, переговорів, внутрішніх заходів, офіційних обідів, розрахованих на 10-60 осіб; відкриту терасу з футуристичними муралами для поціновувачів свіжого повітря й особливої атмосфери.

ПАРТНЕРИ 2012-2018

МЕДІАПАРТНЕРИ 2019

МЕДІАПАРТНЕРИ 2012-2018